HABERLER

MİLLET’E MODERN PAZAR ALANI

Yıldırım Belediyesi’nin, Millet Mahallesi’ne kazandıracağı kapalı pazar alanı bölgedeki vatandaşların günlük hayatını kolaylaştıracak.

KORONAVİRÜS’E KARŞI AMBULANSLAR DEZENFEKTE EDİLİYOR

Yıldırım Belediyesi, dünya genelinde binlerce kişinin ölümüne neden olan koronavirüs (Covid-19) ile mücadelede en önemli adım olan temizlik ve hijyen sağlanması noktasında tedbir ve önlem çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

YILDIRIM BELEDİYESİ DAYANIŞMAYA ARACILIK EDİYOR

Sosyal belediyecilik hizmeti anlayışıyla örnek çalışmalara imza atan Yıldırım Belediyesi, ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor.

YILDIRIM’DA HİJYENİK KURBAN PAZARI

Vatandaşların kurban ibadetlerini dini vecibelere uygun bir şekilde yerine getirebilmesi için yoğun çalışma yürüten Yıldırım Belediyesi, İsabey Kurban Pazarı’ndaki hazırlıklarını tamamladı.

PARK VE BAHÇELERDE YOĞUN MESAİ

Yıldırım’da yeşil alan miktarını artırmak ve vatandaşlara daha huzurlu ortamlar oluşturmak için projeler yürüten Yıldırım Belediyesi, ilçede bulunan park ve yeşil alanlardaki temizlik çalışmalarını hızlandırdı.

YILDIRIM BELEDİYESİ SOKAK HAYVANLARINA KUCAK AÇIYOR

Yıldırım Belediyesi, sokak hayvanlarına şefkat elini uzatarak sevimli dostların barınması ve tedavisinin yanı sıra onları sahiplendirerek yeni yuvalarına kavuşmalarını sağlıyor.

İlk Önceki Toplam: 64 sayfa, 1. sayfadasınız
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Son Sonraki